به وبسایت شرکت صنایع پزشکی سرما بهبود سپنتا خوش آمدید

بازتاب خبری

ساخت دستگاه کلاه سرد کننده و حضور شرکت سرما بهبود سپنتا در پارک سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازتاب هایی خبری را در سطح استان و کشور به همراه داشته است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

لوگو ایرناخبرگزاری ایرنا خراسان رضوی در مورخ 17 مهر 1400 با خبری تحت عنوان ” ساخت کلاهی برای پیشگیری از ریزش موی بیماران تحت شیمی درمانی در مشهد ”  ساخت کلاه سردکننده را پوشش داد. برای مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://irna.ir/xjGdDp

ایسناخبرگزاری ایسنا نیز در خبری با عنوان ” طراحی و ساخت کلاه سرد بیماران تحت شیمی درمانی ” این خبر را پوشش داده است که متن کامل آن را می توانید در لینک زیر مطالعه بفرمایید.

http://isna.ir/xdKbkY

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان نیز در خبری با عنوان ” ساخت کلاهی برای پیشگیری از ریزش موی بیماران تحت شیمی درمانی در مشهد ” این خبر را پوشش داده است که متن کامل آن را می توانید در لینک زیر مطالعه بفرمایید.

https://www.yjc.ir/00XEzM

صدا و سیمادر 18 دی ماه 1401 و پس از به روزرسانی و ارتقاء دستگاه کلاه سرد و کسب تآییدیه دانش بنیانی برای این محصول خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، اقدام به تهیه گزارشی از جناب مهندس مهدی عباچی زاده، مدیریت شرکت سرما بهبود سپنتا داشتند که متن این  مصاحبه در لینک زیر قابل مطالعه است.

https://www.iribnews.ir/00FYBp

دانشگاه علوم پزشکی مشهددر جدیدترین بازتاب خبری، پایگاه خبری وب دا دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تاریخ 2 بهمن 1401 ، خبر ساخت دستگاه سردکننده نوزادان این شرکت را منتشر نموده است. در این خبرباعنوان  طراحی و ساخت دستگاه سرد کننده نوزادان توسط محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مهندس مهدی عباچی زاده به معرفی این دستگاه و کاربرد آن پرداخته اند.  این دستگاه که برای درمان آسیب های ناشی از آسفیکسی در نوزادان کاربرد دارد برای اولین بار در ایران و خاورمیانه به همت متخصصین این شرکت ساخته شده است و هم اکنون در حال طی مسیر اخذ مجوزات قانونی برای تولید انبوه می باشد. متن کامل این گزارش خبری را می توانید در لینک پیوند مشاهده بفرمایید.